Polis Gücü Boksörleri Madalyalarla Döndü

img_2232

img_2231

Geçtiğimiz hafta Malatya’da yapılan ve 28 ilden sporcuların yarıştığı bölgesel şampiyonada ilimizin boksörleri büyük dereceler elde ederek döndüler.

Polis Gücü adına mücadele eden ve antrenörlüklerini Ağacan Tabaru’nun yaptığı boksörlerden; Dindar Gökçek 81 kiloda birinci olarak altın madalya, Turgay Tabaru 91 kiloda birinci olarak altın madalya ve İbrahim Güneş de +91 kiloda ikinci olarak gümüş madalya kazandılar.

Şampiyona dönüşü boksörlerimiz Iğdır İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik’i ziyaret ederek kendilerine verdikleri maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür ettiler. Antrenör Ağacan Tabaru ile birlikte ziyarete katılan 5 boksöre İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik tarafından altın hediye edildi. Çevik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerini kutladı. Sporcular ise yaptıkları açıklamada; “Sayın Müdürümüzün şahsında emniyet müdürlüğümüzden büyük destek görmekteyiz. Kendileri spora verdikleri katkıyla azim gücümüzü arttırmaktadır. Sayın müdürümüze çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Kulüp Başkanımız Serhat Sofuoğluna da verdiği emek ve katkılardan dolayı minnettarız” diye konuştular.

Bölgesel şampiyonadan derece ve madalyalar ile dönen sporcularımız önümüzdeki günlerde tüm bölgelerin katılacağı Türkiye şampiyonasına gitmeye hazırlanıyorlar. Kendilerine Türkiye şampiyonasında başarılar diliyor, en iyi dereceler ile döneceklerini ümit ediyoruz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.