PISA ve TIMSS Sınavlarını Uygulayan Okullara Teşekkür Belgesi

m

Uluslar arası Öğrenci Değerlendirme programı olan Pisa ve Tımss sınavlarını Iğdır İlinde başarılı bir şekilde uygulayan okullara teşekkür belgesi verildi.

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, makamında Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suat Vural, Yukarı Erhacı ilkokulu Müdürü Cemal Tere, ve İMK ilkokulu müdürü Yakup Kutluay ‘ı makamında kabul ederyek bakanlık tarafından gönderilen teşekkür belgesini verdi.

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,” PISA ve TIMSS sınavlarını uygulayan okullar yapılan kura sonucunda belli olmuştur. Sizlerde başarılı bir şekilde uygulamışsınız. Teşekkür ediyorum. Bakanlığımızda sizlere teşekkür belgesi göndermiştir. Kutluyorum.”dedi.

Daha sonra Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suat Vural, Yukarı Erhacı ilkokulu Müdürü Cemal Tere ve İMK ilkokulu müdürü Yakup Kutluay’a başarı belgeleri Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve Şube müdürü Süleyman Akkuş tarafından verildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri genel Müdürlüğü tarafından Genel Müdür Doç. Dr. Bayram Çetin, imzalı belgede “Uluslar Arası Matematik Fen Bilimleri Araştırması TIMSS 2015 uygulanmasında ülkemizi özverili çalışmalarıyla başarı ile temsil eden okulunuz,  öğrenci, öğretmen ve idarecilerine katkılarından dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.”görüşüne yer verildi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.