Pandemi Sürecinde Dolayı Öğrencilerinin Karnesini Evlerine Götürdü

Melekli Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu 4/A sınıfı öğretmeni Özkan Oğan; dünya da yaşanan covid19 salgın hastalık nedeniyle okula gelemeyen öğrencilerini mutlu etmek için karnelerini ve özel hazırladığı mezuniyet belgelerini evlerine kadar götürerek verdi.

Öğrencilerine sosyal mesafeyi koruyarak maske takarak karne veren öğretmen Özkan Oğan, onlara da bir sürpriz yaprak kep ve cübbe giydirdi.

Melekli Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu 4/A sınıfı öğretmeni Özkan Oğan; “Dünya da yaşanan covid19 salgın hastalık sürecinde çocuklarımız karne alamadı. Bende öğrencilerim mutlu olsun diye  bu buruk mezuniyet döneminde öğrencilerin evlerini ziyaret ederek maske ve sosyal mesafe kuralına uyarak onlara mezuniyet belgesi ve kep, cübbe hediye ederek son kez gönüllerini aldım .”dedi.

Öğrenciler bu durumdan çok memnun ve mutlu oldular. Öğrenciler,”Bu hastalık sürecinde öğretmenimizin yapmış olduğu bu sürpriz adeta ilaç gibi geldi, çok mutluyuz. Ayrıca Özkan Oğan öğrencilerin karne kılıflarını fıstık çuvallarını kullanarak geri dönüşümden yaptı.”dediler.

Velilerde “Özkan öğretmenimize teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızı iyi yetiştirdi.

Onlara son yıllarında karne sevinci yaşattı. Hazırladığı küçük sürprizleri ve şekerleri öğrencilere kendi evlerinde hediye etti. Bu etkinlikle öğrenciler derslerine daha çok çalışacaklarını daha çok kitap okuyacaklarını söylediler.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.