Osman Toka’nın Yeni Yıl Mesajı

            Gazetemiz sahibi Osman Toka, yeni yıl sebebiyle bir mesaj yayınladı. Toka yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Ülkemiz ve dünyamız için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakıyor, umudumuzu canlı tutarak 2017 yılına giriyoruz.

Bu tür dönüm noktaları, geçen bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra, yeni yıla ilişkin yol haritamızın, planlamalarımızın yaşanan tecrübeler ışığında gözden geçirilmesine de imkân vermektedir.

2017 yılının muhasebesini yaparken, 2017 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi ilimiz ve ülkemiz için en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız.

Ne mutlu bizlere ki milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha giriyoruz.

Bu duygularla, yeni yılın tüm Iğdırlı hemşerilerime, kamu görevlilerine, basın mensubu meslektaşlarıma ve insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum. Toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını diliyorum.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.