Okullar Arası Gençler Basketbol Kupası Sahibini Buldu

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları, Okullar Arası Genç Erkekler ve Genç Kızlar Basketbol Kupası Karşılaşmaları, MEV Anadolu Lisesi ve Yıldız Koleji arasında oynanan final maçıyla sona erdi. Final maçına, Iğdır Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Kasım AYDOĞDU da katıldı.
Genç Kızlarda Sosyal Bililer Lisesi Birinci Olurken Maç sonunda galip gelen Genç Erkeklerde MEV Anadolu Lisesi ve Genç Kızlarda Sosyal Bilimler Lisesi kupalarını, İl Müdürü Sayın Aydoğdu’nun elinde aldı. Kâzımkarabekir Kapalı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ardından dereceye giren okul takımlarımız sırasıyla madalya ve kupalarını aldılar. Derece Elde eden takımlarımız oynanacak grup müsabakalarında ilimizi temsil etme hakkını kazandı.
Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım AYDOĞDU, dereceye giren ve giremeyen tüm takımlarımızı kutladığını, böyle güzel bir müsabakaya katılarak sportif etkinlikte bulunmanın öğrencilerimize çok şeyler kazandırdığını dile getirdi. Sporun dostluk, kardeşlik, kaynaşma ve tanışma vesilesi olduğunu, aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın da vazgeçilmez bir unsuru olduğunu ifade eden Aydoğdu, tüm öğrencilerimizi bir spor dalı ile uğraşmaya davet etti. Sporun, insanların sosyalleşmesinde büyük yararları olduğunu vurgulayarak, müsabakanın düzenlenmesinde emeği geçen her kese teşekkür etti.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.