ÖĞRETİM GÖREVLİSİ EMİRHAN ÖZDEMİR, POLONYA’DA IĞDIR ÜNİVERSİTESİNİ VE IĞDIR’I TANITTI

Iğdır Üniversitesi Öğretim Görevlisi Emirhan Özdemir, “Erasmus+KA107 Projesi Personel Ders Verme Hareketliliği” kapsamında Polonya Siedlce Doğa Bilimleri ve Beşeri Bilimler Üniversitesine giderek 4 günlük programa katıldı.

Uluslararası iş birliği ağını her geçen gün genişleten Iğdır Üniversitesi, Erasmus programı kapsamında öğrencilerle yanı sıra çok sayıda akademik personellerle de yurt dışına gitmesine olanak tanıyor.

“Erasmus+KA107 Projesi Personel Ders Verme Hareketliliği” çerçevesinde yurtdışında anlaşmalı olduğumuz yükseköğretim kurumlarında ders veren personeller, aynı zamanda Iğdır üniversitesi uluslararası alanda daha fazla tanınmasına katkı sunuyor.

Son olarak “Erasmus+KA107 Projesi Personel Ders Verme Hareketliliği” ile Polonya Siedlce University of Natural Sciences and Humanities Üniversitesine giden Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulumuz Öğretim Görevlisi Emirhan Özdemir, burada Iğdır Üniversitesi ve Iğdır hakkında bilgiler verdi.

Ayrıca Polonya’da yer alan Wieliczka Tuz Madeni mağarasını gözlemleme fırsatı bulan Özdemir, buradaki yetkililere Iğdır Üniversitesi öncülüğünde 2021 yılında tamamlanan Tuzluca Tuz Terapi Merkezi’nden de bahsetti.       Haber: Emin TOKA

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.