Öğrenciler Yeni Bisikletlerini Vali Alpman’dan Aldılar

1

Sağlık Bakanlığı tarafından obezite ve hareketsiz yaşamla mücadele amaçlı öğrencilere bisiklet dağıtımı projesi sürüyor. Iğdır İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol Koordinesinde dağıtımı süren bisikletlerden Iğdır’da görev yapan emniyet mensubu ailelerin çocuklarına da dağıtıldı. Emniyet mensubu ailelerin çocukları yeni bisikletlerini Iğdır’ın yeni Valisi Ahmet Turgay Alpman’ın elinden aldılar. Iğdır Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen bisiklet dağıtım töreninde Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal ve Iğdır İl Sağlık müdürü Dr. Alpaslan Erol’un yanı sıra emniyet mensupları ve çok sayıda medya mensubu da hazır bulundu.

Toplum Destekli Polis Şubesi tarafından isimleri, belirli bir yaş aralığında olan emniyet mensubu ailelerin çocuklarına dağıtılan 20 adet bisikletin dağıtım töreninde konuşan Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman ; “Sağlıklı yaşam ile büyüyen nesiller ilerde bu ülkeye şüphesiz çok faydalı olacaklar. Bundan önce de proje dahilinde birçok öğrencimiz bisikletleriyle buluştular. Bugün vatan ve toplumsal düzenin savunulmasında en önde görev yapan emniyet mensubu ailelerimizin çocuklarına dağıtılan bu bisikletlerle Sağlık Bakanlığımız tarafından yürütülen projemizi sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm çocuklarımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Bisikletlerini alan öğrenciler Vali Alpman, Emniyet Müdürü Babal, Sağlık Müdürü Erol’a teşekkür ettikten sonra Iğdır Emniyet Müdürlüğü bahçesinde yeni bisikletlerinin tadını doyasıya çıkardılar.

6

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.