Öğrenciler Hasta Öğretmenleri İçin Klip Hazırladı

11

Iğdır’ın Aralık İlçesi’nde öğrencilerin sevgilisi olan ve kısa süre önce kansere yakalanan Okul Müdiresi Aysel Şaban’ın tedavisi İstanbul’da sürüyor. Öğrencileri de Aysel Müdire için klip hazırlayıp; “bir an önce aramıza dön” çağrısı yaptı.

Iğdır’da kız çocuklarının okula kazandırılması için yaptığı çalışmalarla bölge halkının sevgisini kazanan Aralık İlçesi Kız Meslek Lisesi Müdiresi 33 yıllık eğitimci Aysel Şaban geçtiğimiz aylarda rahatsızlandı. Rahim kanseri olduğu belirlenen ve İstanbul’da bir dizi ameliyat geçiren Aysel Şaban 2 ay rapor aldı. Tedavisi İstanbul’da süren ve ameliyatları başarılı geçen okul müdiresinin öğrencileri, ona olan özlemlerini dile getiren bir klip hazırlayarak Aysel Şaban’ın sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki sayfasında paylaştı. İzlenme rekorları kıran video Aysel öğretmene de moral oldu.

“HEPİNİZİ SEVİYORUM”

Yaklaşık 3 dakikalık videoda, öğrenciler müdireye olan sevgilerini ve özlemlerini dile getirdikten sonra bir an önce okula dönmesi için dua ettiklerini söylüyor. Öğretmenler ve diğer okul personeli de Aysel Şaban’a geçmiş olsun dileklerini iletiyor. Videoyu izleyen Okul Müdiresi Aysel Şaban da videonun altına; “sevgili arkadaşlarım, öğrencilerim, personelim. Dünyanın bütün çiçeklerini İstanbul’a, bana getirdiniz. Meslek hayatımın belki de en değerli sayfasında sevginizle bana güç verdiniz. Hepinizi çoook seviyorum ve çok özledim…” notunu düştü.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.