Nurettin Aras’tan Yüksek Tempolu Bayram Mesaisi

Iğdır Ak Parti Milletvekili Nurettin Aras, Ramazan Bayramı süresince Iğdır’ı adeta baştanbaşa dolaşarak adım atmadık yer bırakmadı. Ziyaretleri esnasında hem resmi makamların bayramlaşma törenlerine dahil olan Nurettin Aras hem de vatandaşların bayramlaşma programlarına katılarak yoğun bir tempoyu başarıyla geride bıraktı.

Milletvekili Nurettin Aras beraberinde bulunan kişilerle Iğdır Merkez’de, Aralık, Karakoyunlu ve Tuzluca ilçelerinde bayramlaşma merasimlerine katıldı. Aras tarafından ilçelerde yapılan bayramlaşma programlarında sık sık birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. Nurettin Aras; “Ramazan Bayramı Allah-u Te Ala tarafından Müslümanlara bahşedilen en müthiş hediyelerden biridir. Bayramlarımızı değerli kılan en önemli mana ise birlik ve beraberliği emrediyor oluşlarıdır. Yüce Rab hikmetli kitabının İnşirah Suresi’nde bizlere ‘Şüphesiz güçlükle beraber bir kolaylık vardır’ diye işaret etmektedir. Ülkemiz ve şehrimizde yaşanan sıkıntılar birlik ve beraberliğimiz ile göstereceğimiz irademizle İnşallah kolaylıklara erişecektir” ifadelerinde bulundu. Iğdır Milletvekili Aras hastanede tedavi görmekte olan vatandaşları da unutmayıp ziyaret ederek, bayramlarını kutladı. Aras tarafından geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yuman vatandaşlar için kurulan taziye çadırları da ziyaret edildi.

1 Temmuz Cuma günü Iğdır’a gelen Milletvekili Nurettin Aras’ın bayram mesaisi Iğdır ve Ülke sınırlarını aşarak Nahcivan’a kadar ulaştı. Iğdır Valisi A. Turgay Alpman ile birlikte Nahcivan Özerk Cumhuriyeti’ni ziyaret eden Aras, Cumhurbaşkanı Vasip Talibov ile de bir araya geldi. Aras’ın yoğun tempoda çalışarak birçok ziyarette bulunması vatandaşlar tarafından oldukça takdir edildi. Nurettin Aras’ın önemli toplantılara katılmak üzere 11 Temmuz Pazartesi günü Iğdır’dan ayrılıp Ankara’ya hareket edeceği öğrenildi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.