Nişanlı Gencin Çeyizi Yangında Kül Oldu

NİŞANLI GENCİN ÇEYİZİ YANGINDA KÜL OLDU

Iğdır’da, dünya evine girmeye gün sayan nişanlı gencin çeyizi ve evi çıkan yangında kül olurken, annesi dumandan zehirlendi.

 Edinilen bilgiye göre yangın, Karaağaç mahallesi Karakuyu Caddesindeki Hanım Özgüler’e ait müstakil evde çıktı. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın, dünya evine girmeye hazırlanan nişanlı Abdullah Özgüler’in çeyizini kül etti. Beyaz eşya, televizyon ve yatak odası takımı gibi çeyizlik malzemelerini alarak eve yerleştiren gencin hayalleri yangınla birlikte yandı. Yangın esnasında prize takılı buzdolabı patlarken, kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevleri yarım saatlik çalışmayla söndürdü. Yangında zehirlenen Hanım Özgüler ambulansla Iğdır Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, düğün hazırlığı yapan oğlunun çeyizlik malzemeleri yandı.

“ÜÇ AY SONRA DÜĞÜN YAPACAKTIM”

Kendisinin işte olduğu sırada yangının çıktığını anlatan Abdullah Özgüler, taksitle borçlanarak aldığı çeyizinin yanarak kül olduğunu söyledi. 50 bin liralık zararları olduğunu ifade eden Özgüler, “Çok büyük zararımız var. Borcun çoğu duruyor. Üç ay sonra düğün yapmayı planlıyorduk. Şimdi ne yapacağız bilmiyorum. Şu an ne çeyiz alacak param var ne de evimi yeniden yapacak durumum var. Bu gidişle düğün yapamayacağız” dedi.

Polisin olayla ilgili çalışması devam ediyor.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
1
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.