Mustafa Buluş Iğdır Gençlerbirliği Sporun Futbolcularına Prim Verdi

a5

Ak Parti Iğdır Belediye Başkan Adayı Avukat Mustafa Buluş Bölgesel Amatör (BAL) Liginde Iğdır’ı temsil eden Iğdır Gençler Birliği Futbolcularına Yakutiye Spor ile oynadıkları maçın galibiyet Primini Futbolculara dağıttı.

ligde kalmayı garantileyen Iğdır Gençlerbirliği spor’a başarılar dileyen eski futbolcu Ak Parti Iğdır Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Buluş primleri dağıtırken şunları söyledi; “Öncelikle Iğdırı’ımız ın yüz akı olan takımımıza bundan sonraki maçlarda da başarılar diliyorum. Bizler teşkilat olarak imkânlarımız ölçüsünde hem bakanlık nezdinde, hem de kurumlarımız nezdinde, hem de bireysel olarak Iğdır’ımızı temsil eden Iğdır Gençlerbirliği spor’a destek olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Bende eskiden futbol oynardım halen de halı saha ortamında maçlara devam ediyorum. Sporu ve futbolu seven bir kardeşinizim. Kulüp yöneticilerimizi kıt imkânlarla bu kulüple Iğdır’ımıza futbol dalında hizmet verdikleri için tebrik ediyor, teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Allahın izniyle halkımız tevvecüh buyurursa belediye başkanlığı dönemimizde sizlere yakışır bir tam teşekküllü spor tesisi yapacağız. Bir futbol stadı yapılmasına ön ayak olacağız. Gençlerimizle birlikte her türlü sportif organizasyon ve tesisi inşa edeceğiz. Gençlik merkezimizin inşaatı bitmek üzeredir. Iğdır’ımızı bölgesel amatör ligde temsil eden Iğdır gençler birliği spor’un destekçisi olacağız. Her Iğdırlı takımına sahip çıkmalı, maddi ve manevi destek olmalı” dedi.

Iğdır Gençlerbirliği spor Kulüp yöneticisi Murat Işık’ta primlerin dağıtımında yaptığı açıklamada; “Sayın Mustafa Buluş’a kulübümüze yaptığı desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz.

Bu davranışlarının ilimizdeki tüm siyasilere ve iş adamlarımıza örnek teşkil etmesini diliyorum” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.