Murat Çelik’ten Iğdır’da Unutulmaz Bir Konser

a7

Düş Sokağı Sakinleri grubunun solisti Murat Çelik, Iğdır Kültür Merkezi’nde unutulmaz bir konser verdi. Iğdır Kültür Müdürlüğü ve organizatör Çetin Deniz’in düzenlediği konserde sanatçı, birçoğu kendi bestesi olan parçaları dinleyicilerle birlikte seslendirdi.

Iğdır Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konserde yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Murat Çelik, kendisini dinlemeye gelen dinleyicilere tam anlamıyla bir müzik ziyafeti verdi. Gitar eşliğinde “Bana geldiğin yöndeyim, acılar parkı, sevdan bir ateş, ayrılık, seyyah, gayret güzelim” gibi sevilen parçalarını seslendiren sanatçı dinleyicilerin beğeni dolu alkışlarıyla karşılık buldu.

Iğdır’da ilk kez konser verdiğini ve salondaki atmosferi, dinleyicilerin müziğe ilgisini çok beğendiğini belirten sanatçı, konser sonunda Organizatör Çetin Deniz’e ve İl Kültür Müdürü Osman Engindeniz’ teşekkür etti ve hayranlarını kırmayarak onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Organizatör Çetin Deniz; “Iğdır’da artık sosyal ve kültürel etkinliklere ilginin günden güne arttığını ve böylece daha kültürel ve sosyal toplum olmada katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Konsere katılan tüm halkımıza çok teşekkür ediyoruz. Nisan ayında da 2 büyük etkinlik yapacağımızın müjdesini veriyoruz” diye konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.