Muhtarlardan Aras Edaş’a Şaşırtan Ziyaret

8

Özelleştiği günden itibaren, gerek yansıtılan faturalar, gerek sürekli yaşanan kesintiler ve gerekse haksız yere alınan faturadan dolayı tüm vatandaşların dert yandığı Aras Edaş’a muhtarlardan “teşekkür” geldi.

Verdiği hizmet ve yansıttığı faturalardan dolayı Aras Edaş’a dert yanmayan vatandaşın kalmadığı Iğdır’da, halkın oyuyla seçilen muhtarlar Aras Edaş’ı ziyaret ederek “verdikleri hizmetten” (?) dolayı Aras Edaş İl Koordinatörü Kubilay Atan’a teşekkür ettiler.

Vatandaşa birçok maddi zorluklar yaşatan elektrik şirketine, muhtarların verilen hizmetten dolayı teşekkür etmesi herkesi şaşırttı. Iğdır’da merkeze bağlı 14 muhtar, yaptıkları sohbette; yapılan iyileştirme ve yatırımlar sayesinde eskisi gibi sıkıntı yaşamadıklarını dile getirerek İl Koordinatörü Kubilay Atan ile görüştüler. Yoğun geçen kış mevsimine rağmen mahallelerinde enerji kesintisinin yaşanmadığına iddia eden muhtarlar, “önceleri kış aylarında sık sık elektriklerimiz kesilirdi, bu sezon sıkıntı yaşamıyoruz. Öte yandan çevre yolları ve ana caddelerde yapılan aydınlatma çalışmaları takdire şayan” diye konuştular. Iğdırlı muhtarların ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Aras Elektrik Iğdır İl Koordinatörü Kubilay Atan, yapılan yeni yatırımlar ile sorunların aşıldığını söyledi. Muhtarların isteklerini not aldığını belirten Atan, “şirketimiz yaptığı yatırımlar ile sorunları büyük oranda çözdü. Muhtarlarımızın taleplerini not aldım. Kendilerine teşekkür ediyorum. Sorunların giderilmesi için karşılıklı anlayış ve diyalog çok önemli. Aras Elektriğin kapıları vatandaşa her zaman açık, her türlü istekleri değerlendirmeye alınacaktır” dedi. Vatandaşların sürekli olarak Aras Edaş’tan gelen şikâyetlerinden sonra muhtarların bu “teşekkür” ziyareti duyanları şoke etti.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.