Muhtar Yaşar Önoğul: “Yeni dönemde de muhtarlığa adayım”

Iğdır Merkeze bağlı en büyük mahallelerden olan Topçular Mahallesi Muhtarı Yaşar Önoğul, mahalleliye hizmet etmeye devam edeceğini açıkladı.
Tam bir yıldır mahalle muhtarlığını yürüttüğünü dile getiren Önoğul şunları söyledi:
“Bugün tam bir yıldır Topçular mahallesine muhtar olarak hizmet ediyorum. Görevime ilk başladığımda icraatım, Sayın Valimiz Enver Ünlü Bey ile birlikte mahallemin önde gelen büyüklerimizden hasta olanları evlerinde ziyaret etmek oldu. Daha sonra Aras EDAŞ İl Koordinatörlüğü ile birlikte sokaklarımızdaki lambaların düzgün çalışmasının üzerinde yoğunlaştım. Çünkü sokakların aydınlık olması, hırsızlık riskini de oldukça azaltmaktadır. Mahallemin görünen yerlerinden ziyade arka taraflarındaki görünmeyen yerlerine de hizmet götürdüm. Belediye Başkanımız Murat Yikit ve Başkan Yardımcımız Abdullah Yücebaş ile yol asfaltlama konusunda koordineli olarak çalıştık. Vali Yolu yol yapım projesinde yer almayan kısımları projeye aldırdık. Ayrıca Vali Beyle mahallemizde toplantı düzenlemek için girişimlerimiz devam ediyor.”
Yaşar Önoğul, ayrıca yakın zamanda yapılacak mahalli seçimlerde yine aday olacağını dile getirerek, mahalle sakinlerinden destek istedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.