Müdür Gönen Başkanlığında “Eğitimde Kaliteyi Artırma” Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Merkeze bağlı Kurtuluş ilkokulu konferans salonunda ortaokul müdürleri ile “eğitimde kaliteyi artırılması” toplantısı gerçekleştirildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, başkanlığında yapılanan toplantıya; Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ercan Budanur, Şube Müdürü Cevdet Parlar, Okul Müdürleri katıldı.
Toplantıda tüm okul müdürleri; okullarında yıl içerisinde gerçekleştirmiş oldukları projeler, etkinlikler ile planlı faaliyetleri, yapacakları çalışmalar ve yürütecekleri diğer projeler hakkında bilgi verdi.
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, eğitimin her şeyin temeli olduğunu, Veli-Öğretmen-Öğrenci ilişkilerinde iletişim ve diyalogun önemine değinerek, üçlü saç ayağının iyi koordine edilmesi ile eğitimde kalitenin ve başarının artacağını vurguladı.
Gönen; “Eğitim bizim öncelikli konumuz, geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin gençlerin iyi yetişmesi Ülkemizin geleceğinin daha iyi olması anlamına gelmektedir. Bu konuda siz idarecilere ve bize büyük görevler düşmektedir” dedi.
Toplantıda Okul Müdürleri ile Iğdır’da Eğitimin kalitesinin artırılması ile ilgili istek ve görüşleri ele alındı.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.