Milli Eğitim Müdürü Vekili Ercan Budanur, Yıl Sonu Etkinliğine Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Ercan Budanur, Şube Müdürü Süleyman Güneş ve okul müdürlerinin de katılımıyla Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yılsonu yaptığı etkinliğine katıldılar.

Okulun öğrencileri tarafından yapılan metal ve ahşap sergisini gezen İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Ercan Budanur, çalışmaları beğenerek okul Müdürü Necdet Özer, öğretmen ve öğrencileri kutladı.

Budanur öğrencilere hitaben; “sizlerin gelecekte ülkemizin yönetiminde çok güzel yerlerde olacağınıza yürekten inanıyoruz. Artık mesleki eğitimin önü açıktır. Güzel çalışmalar yapmışsınız. Ülkemizin sizin gibi üreten yapan sanatkârlara öğrencilere ihtiyacı var” dedi.

Daha sonra okulun kendi imkânlarıyla yaptırdığı kütüphanenin açılışı da yapıldı. Buradan da Küllük Köyü ilk ve ortaokuluna gidilerek okul mesleki teknik anadolu lisesi öğrencilerinin yaptığı kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi.

Okul Müdürü Necdet Özer; “okulumuzda öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz. Her bir öğrencimiz işinin ehli olarak yetişiyor. Okul bittiği anda işleri hazırdır ve her birinin bir mesleği vardır. Hep üretiyoruz. Okulumuzun imkânları ile hem kendi okulumuza hem de Küllük İlk ve Ortaokulu’na kütüphane yaptık. Kitap yardımı bekliyoruz” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.