Milli Eğitim Müdürü Güzel Sanatlar Lisesi’ni Ziyaret Etti

Iğdır Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Güzel sanatlar Lisesini ziyaret etti. Okul müdürü tarafından karşılanan Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt, okul hakkında bilgi alarak önce okulu gezdi sınıfları ve atölyeleri dolaşarak çalışmalar hakkında bilgi alıp öğrencilerle sohbet etti.

Sanat bir milleti millet yapan önemli etkenlerdendir diyen, Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,; “Güzel Sanatlar Lisemiz ilimizde bir ilk bu açıdan okulumuzu önemsiyoruz ve milli eğitim olarak her zaman desteklerimizi esirgemeyeceğiz. Lisemizin, sanata ve kültürümüze önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi. Resim ve müzik atölyelerini gezen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, müzik atölyesinde; piyano, keman ve bağlama ile çalışma yapan öğrencilerin müzik resitalini dinledi, Resim çalışmalarını yerinde izledi. Bilgi aldı.

Ardından öğretmenlerle bir araya gelen sorunlarını dinleyen Cırıt,”Öğrencilerimizi çok iyi yetiştirin. Kabiliyetli öğrenciler olduğunu gördüm. İçlerinden geleceğin sanatçıları çıkabilir. Bu genç değerleri iyi değerlendirin ”dedi.

HABER: AYNUR TOKA

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.