MİLLETVEKİLİ YAŞAR KARADAĞ TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu’nun kullandığı ve içinde MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ’ın da bulunduğu otomobil, Anadolu Otoyolu’nun Bolu kesiminde bariyerlere çarparak kaza yaptı

Ankara’dan İstanbul yönüne giden MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu’nun kullandığı otomobil, Çaydurt mevkiinde yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak bariyerlere çarptı.

HAFİF YARALANDILAR

Kazada Kalyoncu ve araçta bulunan MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ hafif şekilde yaralandı. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, Kalyoncu’ya ayakta müdahale etti. Karadağ ise ilk müdahalenin ardından ambulansla Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Kalyoncu’nun buradaki tedavisi sürüyor. Her iki milletvekilinin de sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.Konuyla ilgili olarak telefonla görüştüğümüz Milletvekili Yaşar Karadağ, “İzmir Milletvekilimiz Hasan Kalyoncu ile beraber İstanbul’a giderken Bolu tarafında ufak bir kaza geçirdik. Bir iki ufak sıyrık dışında çok şükür önemli bir sıkıntımız yok. Tedavimiz devam ediyor. Arayan, soran, sosyal medyadan destek mesajları yayınlayan herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.