MHP Milletvekili Adaylarının Tanıtım Toplantısı Yapıldı

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MHP il teşkilatı, Iğdır milletvekili adaylarını tanıtım için yaptıkları basın toplantısında bir araya geldi.

Iğdır’da MHP 26.dönem milletvekili adayları Prof. Dr. Yakup Kumtepe ile Muharrem Çeçen kendilerini karşılayan partilerle birlikte Atatürk Caddesi üzerinde yürüyüşe geçerek esnafı ziyaret edip, il başkanlığına geçtiler.

Parti binasına geçen milletvekili adayları Kumtepe ve Çeçen basın toplantısı ile tanıtım programı düzenledi.

Toplantıda açılış konuşması yapan MHP Iğdır milletvekili adayı Muharrem Çeçen şunları söyledi:          

“1 Kasım milletvekili seçimlerinin öncelikle ülkemize ve sonra da Iğdır’ımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Iğdır’da yaşayan hemşerilerimizi ve Iğdır’ı kucaklayacak, birlik ve beraberliği sağlayacak bir kadroyla yola çıkmış olan Milliyetçi Hareket Partisi adayları, bütün halkımızın oylarına taliptir. Kimimizin dayısı veya amcası Kürt’tür, Balkan Türküdür, Azerbaycan Türküdür, buradan anlaşılır ki biz bir bütünüz. Biz Iğdır’ımızda insanlarımızı kucaklayacak, Iğdır’ın milletvekili olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

Yakup Kumtepe: “Karşılama konvoyunu şehitlerimiz için iptal ettik”

MHP milletvekili adayı Yakup Kumtepe ise yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Seçim çalışmalarını başlatmak üzere bugün burada sizlerle birlikteyiz. Geleneksel hale gelmiş olan konvoyla şehre girmeyi partimiz yöneticileriyle birlikte yakın dönemde milletimizin bağrından kopan bizlere emanet edilmiş 14 şehit polisimizin ruhunu incitmemek adına iptal ettik. Bu vesileyle şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, yüce milletimizin ve tüm Iğdırlıların başı sağ olsun diyorum. Son 13 yıllık iktidarı döneminde AKP’nin ülkeye ve milli değerlere verdiği zarar ortadadır. İktidar olabilmek için milli değerleri yok etme pahasına izlediği tutum insanları ayrıştırmış, tabakalaştırmış, kutuplaştırmıştır. Milleti ayrıştıracak tüm kumpasların içinde yer almış, alt ve üst kimlikler oluşturmuştur.”

89

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.