MHP Milletvekili Adayları Kumtepe ve Çeçen İçin Karşılama Yapıldı

8

1 Kasım’da yapılacak milletvekili seçimleri için MHP’den aday olan Yakup Kumtepe ve Muharrem Çeçen, Iğdır Havalimanı’nda vatandaşlar tarafından karşılandı.

MHP adayları kendilerini karşılamaya gelen araç konvoyuyla Zübeyde Hanım Bulvarı’na geldiler.

Bulvarda bulunan MHP İl Başkanlığı binasının önünde toplanan kalabalığa hitap eden adaylar birlik mesajı verdiler. MHP milletvekili adayı Yakup Kumtepe, konuşmasında şunları kaydetti:

“Yiğit bozkurtlar, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bu güzel toprakların havasını soluyan yüce ay yıldızlı bayrağın altında yaşayan gönüldaşların hoş geldiniz. Bu güzel günde Muharrem Çeçen kardeşimle birlikte bizleri coşkulu bir şekilde karşılayarak bağrınıza bastınız. Yürekten teşekkür ediyorum. Minnettarız sizlere. Açıkça görüldü ki bu kutsal davanın sonuca ulaşma birlikteliğidir. Biz beraberiz varız ve buradayız. Varlığımız daim olsun. Iğdır bugüne kadar hep üvey evlat muamelesi görmüştür. Bu ekonomik alanda ve sosyal alanda hat safhaya ulaşmıştır. İktisadi alanda iş öyle bir noktaya gelmiştir ki iş adamlarımız işlerini bırakmak zorunda kalmış, can damarları kesilmiş, Iğdır’ı terk etmek zorunda kalmışlardır. Ama seçim yaklaşınca iktidar yanlıları yalan balonları hayal balonları uçurmaya başladılar. İnsanları işe almak için sıra yazdılar. Sizi memur bürokrat yapacağız. Şimdiden isim yazmaya başladılar. Bu yalan balonlar 1 Kasım’da sönecek.

 MHP Iğdır milletvekilleri adaylarıa destek için Iğdır’a gelen Başkanlık Divanı Üyesi Abbas BOZYEL ise; “birlik ve beraberliğimize sağlamaya çalışıyoruz. Hemen yandan çıkma gibi bir şey çıkıyor ortaya milletin morali bozuluyor. Aman dağıldı ve dağılacaklar diyorlar. Biz, ayakkabı kutularına para dolduranların, kaçak saat kullananların, kaçak saray yapanların, hırsızlıkla bu milleti dolandıranların, binlerce polisi hakimi savcıyı yerinden yurdundan edenlerin karşısındayız” diye konuştu.

Vatandaşlar miting sonrası sloganlar atarak Atatürk Caddesi’nden Vali Yolu seçim irtibat bürosuna kadar yürüdükten sonra dağıldılar.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.