Melekli Beldesi’nden AK Parti’ye Büyük Destek

1 (1)

1 (4)

1 (2)

Seçim çalışmaları kapsamında Melekli Beldesi’ne ikinci ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti Milletvekili Adayları Ferdi Turan ve Cengiz Şeyran, belde halkının yoğun ve coşkulu katılımından dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

            Geçtiğimiz Perşembe akşamı AK Parti Milletvekili Adayları Ferdi Turan ve Cengiz Şeyran Melekli Beldesi’ni ziyaret ederek Melekli halkıyla bir araya geldi.

            Belde halkı tarafından coşkuyla karşılanan milletvekili adayları Ferdi Turan ve Cengiz Şeyran, seçim bürosunda yaptıkları konuşmada belde halkına; coşkulu ve sevgi dolu karşılamalarından dolayı teşekkür ettiler.

            Melekli halkına seslenen AK Parti Milletvekili Adayı Ferdi Turan yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi:

            “Bugün seçim çalışmamızın 55. günündeyiz. Iğdır’ımızın 3 ilçesinin ve 3 beldesinin tümünü gezmiş ve vatandaşlarımızı ziyaret etmiş bulunmaktayız. Diğer partiler gibi sadece Kürt veya Azeri köylerini değil, 158 köyün 146’sında bulunduk ve geri kalan köylerimizi de gezmeye devam ediyoruz. Birçok köye ve beldeye iki kez ziyarette bulunduk. İşte Melekli beldemize ikinci ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz ve ilk ziyaretimizden daha kalabalık bir şekilde karşılanmış olmamızın da ayrıca gururunu yaşıyoruz.

            Meleklili vatandaşlarımızın bizi, bu geceki sıcak karşılamaları da kararlarını vermiş olduklarını gösteriyor. 7 Haziran’dan sonra artık şehrimizde ideolojilerin değil, hizmetin hüküm sürdüğü bir dönemi yaşayacağız. Bu anlamda Meleklili vatandaşlarımıza da verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz.”

            Seçim bürosundaki konuşmaların ardından belde halkını ve esnafı ziyaret eden AK Parti milletvekili adayları, karşılaştıkları ilgi ve alâkadan dolayı beldeden memnun ayrıldılar.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.