MELEKLİ BELDESİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI

Iğdır Merkeze bağlı Melekli beldesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında kamu kurumları, camiler, kahvehaneler ve toplu taşıma araçları cadde ve sokaklar dezenfekte edildi.

Melekli Beldesi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, beldede  camilerin mihrap ve minber bölümleri ile lavabolarını, kahvehaneler, toplu taşıma araçlarını dezenfekte etti. 

Ekipler, ayrıca bazı okullarda da cadde ve sokaklarda aralıksız dezenfekte çalışmasını yürütüyor.

Melekli Beldesi Belediye Başkanı Eray Coşar, Korona virüs salgınına karşı belde genelinde ilaçlama çalışmaları başlattık. Başlatılan dezenfekte çalışmalarının, cadde, sokak, park, yeşil alan ve dolmuş hatlarında seri bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Başkan Coşar, belediyede oluşturdukları kriz masasına gelen talepler doğrultusunda da bir program içinde hareket ederek ekiplerce ilaçlama çalışması yapıldığını dile getirdi.

Coşar, “Toplum sağlığının korunması ve sürdürülmesi noktasında üzerimize düşen görevi eksiksiz ve zamanında yerine getirmek için mücadele veriyoruz. Halkımızın sağlığı için her türlü dezenfekte ve hijyen çalışmasını aralıksız sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.