Melekli Beldesinde Devir Teslim Töreni

v1

30 Mart’ta yapılan seçimde AK Parti’den Melekli  Belediye Başkanı seçilen Ali Varol, görevi Belediye Başkanı  Emine Çankaya ‘dan devraldı.

Iğdır merkez İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatayı Meclis Üyeleri’yle birlikte teslim alan Ali Varol,  Melekli Beldesi Belediye yeni Meclis Üyeleri’yle birlikte Belediye’ye geldi. Melekli Belediyesi önünde karşılanan yeni Başkan Ali Varol ve ekibi, Emine Çankaya’ya ve Eşi Servet Çankaya’ya 10 yıllık süreçte gerçekleştirdiği çalışmalar için teşekkür etti.

Görevi Ali Varol’a devreden Emine Çankaya, törende yaptığı konuşmada, Melekli Beldesinde birlik ve beraberlik içerisinde birçok hizmete hep beraber imza attık. Geçen bu süre zarfında herkese teşekkür ediyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin” dedi.

 Melekli Ak Parti Belediye Başkanı Ali Varol, Görevimiz asıl şimdi başlıyor. Yeni meclis üyelerimizle birlikte Melekli beldesinin her alanda daha da gelişmesi ve büyümesi için çalışacağız.”dedi.

 Varol, ”Bizlere gösterilen destekten ötürü oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Seçim meydanlarında söz verdiğimiz, dile getirdiğimiz tüm projeleri, çalışmaları bugünden itibaren gerçekleştirmenin gayreti içinde olacağız. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.” Seçimler bitti şimdi hizmet zamanı diyoruz. Bundan sonraki görevimiz seçim meydanlarında ve seçim çalışmalarımızda Melekli beldesi için verdiğimiz taahhütleri yeri zamanı geldiğinde bir bir yerine getirmek olacaktır.”şeklinde konuştu. Başkan Ali Varol, törene katılan konuklarla tokalaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.