Melekli Beldesinde Altyapı Çalışmaları Bitim Aşamasında

22

Melekli Belediye Başkanı Ali Varol, “Çalışmalarımız Adaletli hizmet anlayışı olacaktır.” dedi.

Başkan Varol, “Bir beldenin gelişmişliği noktasında önemli olan alt yapı sistemine günü birlik değil, çözümlerle yaklaşmak hizmet kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu noktadan hareketle şehrin gelişimi yönünde alt yapı çalışmalarımızdan 17 km içme suyu hattı kendi imkân ve gücümüzle 1 yıl içerisinde bitirildi. Susuz Mahalle kalmadı.  Bunun yanısıra Kanalizasyon çalışmalarımız yeni bazı mahalle ve sokaklarda aralıksız devam etmektedir.” dedi. Varol, Belediye olarak Mahallelerin ilk etapta sorunlarını çözebilmek için acil eylem planı hazırlayarak bir ekip kurduklarını belirterek, belediye bünyesinde yeni birimler oluşturup, hiçbir mahalleyi ayırt etmeden adaletli bir hizmet dağılımı sağladıklarını belirtti.

Başkan Varol, “Çalışmalarımız kapsamında iller bankasının büyük desteği ile 26 Km. Kanalizasyon çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmekte. Bununla beraber Belediye olarak kendi imkânlarımız çerçevesinde Alt yapı sorunları biten cadde ve sokaklarda Kaldırım ve yol çalışmalarımız devam edeerek Parke taşı döşemelri başladı.

Melekli Belediyesi olarak Melekli beldesini hak ettiği seviyeye getirereceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.