MAY Tohum Tanıtım Toplantısı Yapıldı

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MAY Tohum Tanıtım Toplantısı Bahu Düğün Salonu’nda beklenenin üzerinde bir katılımla gerçekleşti. MAY Tohumculuk Iğdır Bayisi Tugay Bağrı tarafından organize edilen ve Bahu Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıya Mısır Tanıtım Bilgilendirme Iğdır Bölgesinden Sorumlu Teknik Destek Mühendisi Ali Doğan, Üretim Müdürü Lütfü Çiçek, Iğdır Bayisi Ziraat Mühendisi Tugay Bağrı, İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, İl Tarım Müdürü Hüseyin Eraslan, Devlet Su İşleri Müdürü İzzet Turan, Iğdır Ticaret Odası Başkanı Kamil Aslan ve 5oo’e yakın Iğdırlı üretici katıldı.

Mısır ekimi, bakımı, yetişmesi ile çapa ve ilaçlama konularında yapılan bilgi sunumunda şu bilgilere yer verildi:

“MAY Tohum 1978 yılında kurulmuş olup % 100 yerli TÜRK sermayeli aile şirketi olarak MAY markası altında sebze, tarla, endüstri ve yem bitkileri tohumlarının araştırılması, üretimi, yurtiçi ve yurtdışı satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Bu geniş coğrafya da rekabetçi çeşitleri pazara sunmamızdaki en büyük gücü ülkemizde yerli ARGE’ye yaptığımız yatırımlar sonucu geliştirdiğimiz çeşitlerimizden alıyoruz.”

Yapılan Mısır Tohum Tanıtım Toplantısı’nda MAY Tohum yetkilileri tüm katılımcılara yemek ikramında bulundu ve toplantı bazı misafirlere kura çekimi yapılarak tohum hediye edilmesi ile son buldu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.