Madde Bağımlısı Genç İntihar Etmek İstedi

11

 

12

Iğdır’da Hakan. B. isimli bir genç intihar etmek istedi.

Edinilen bilgiye göre, oturduğu apartmanın çatısına çıkarak intihar etmek isteyen madde bağımlısı Hakan. B. isimli genç, kendisini apartmanın çatı katından indirmek polislere tuğla ve kalas atarak zor anlar yaşattı. İkna edilmeyen genci, polis biber gazı kullanarak  çatı katından indirdi.

Iğdır’ın Kışla Mahallesi Melekli Caddesi Okan Apartmanı’nın çatı katına çıkan Hakan B. (18) isimli madde bağımlısı olduğu belirtilen genç, oturduğu apartmanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Ailesi tarafından olay yerine çağrılan polis ve itfaiye ekiplerini gören madde bağımlısı genç, kendine yaklaşan polise
tuğla, kalas ve taş atmaya başladı.

4  saatlik bir çalışma ile ikna edilemeyen genci olay yerine getirilen psikolog da ikna edemedi. Polis, apartman sakinlerini tahliye ettikten sonra itfaiye merdiveni ile çatı katına çıktı. Çatının üst girişinde içeri giren özel harekat polisi, biber gazı kullanarak genci etkisiz hale getirdi. Genç ambulansla Iğdır Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, olay yerinde bulunan Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, gazdan etkilen sağlık personelinin yüzüne su serperek müdahale etti. Öte yandan fenalık geçiren Hakan A.’nın annesi ambulansla Iğdır Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Biber gazından polis ve itfaiye ekipleri de etkilendi. Olayı baştan beri takip eden, gereken talimatları veren Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel  Babal’a H.B’nin ailesi ve mahalleli teşekkür etti.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.