Kutlu Doğum Programları Tamamlandı

k

Iğdır’da Kutlu Doğum haftası etkinlikleri, Merkez Kur’an Kursu’nun bahçesinde, Merkez Kur’an Kursu ve Baharlı Kur’an Kursu’nun ortaklaşa düzenlediği program ile son buldu.

Programa; İl Müftüsü Cüneyt Kulaz, İlçe Müftüleri, Iğdır Üniversitesi öğretim görevlileri, kurs öğrencileri ve İl Müftülüğü tarafından 20.04.2016 Çarşamba günü karaağaç kampüsünde organize edilen Kutlu Doğum konferansına konuşmacı olarak katılan Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Dr. Muhlis AKAR da katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, Baharlı Camii ve Merkez Kur’an Kursu’nun küçük öğrencilerinin söylemiş oldukları ilahiler ve oynamış oldukları piyeslerle devam etti.

İl Müftüsü Cüneyt Kulaz’ın açılış konuşmasını yaptığı programda, Din İşleri Yüksek. Kurulu. Üyesi Dr. Muhlis Akar da günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaparak katılımcılara teşekkür etti.

Program sonunda, her program olduğu gibi bu programda da vatandaşlara Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından dini kitaplar hediye edildi ve kutlu doğum yemeği dağıtıldı.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.