Kızılay Koronavirüs Salgın Hastalığı Sebebi İle Gözlem Altında Kalanların Beslenme İhtiyaçlarını Karşılıyor

Nahçivan’dan Ülkemize giriş yaparak, Iğdır il Merkezinde ki K.Y.K Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdunda gözlem altında tutulanların beslenme ihtiyacı, Iğdır KIZILAY Şube Başkanlığı tarafından, sabah kahvaltısı, öğleyin ve akşamleyin sıcak yemek ve meyve dağıtımı gerçekleştirildi.

Iğdır Kızılay Şube Başkanı Asim Tulay, Lojistik temininde Afad Müdürlüğü ,Sağlık ve muayene konusunda Sağlık il müdürlüğü, Barınma Konusuda K.Y.K , Gençlik Spor müdürlüğü ve Kolluk kuvveti Emniyet müdürlüğü sorumluluklarını eksiksiz yerine getiriyor, Kendilerine emeklerinden Ötürü teşekkür ederim.dedi.

Tulay, İlk günden bu yana Sayın Vali vekilimiz Aydın BÖRÜ’ yede ayrıca bize önderliğinden ve karantina altındaki vatandaşlarımıza sıçak ve hoşgörülü yaklaşımından ötürü ayrıca teşekkürü borç bilirim. Unutulmamalidir ki̇ bu vatantaşlarimiz hasta deği̇ldi̇r, sadece tedbi̇r amaçli 14 gün karanti̇na kurali uygulamasidir.

Karantinadaki Vatandaşlarımızın sabrı ve anlayışları dolayısıylada kendilerine ayrıca teşekkür ederiz. Şeklinde konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.