Kemal Bay “Abimin Katili Bulunsun Dedi”

cc

Iğdır’a bağlı karakoyunlu ilçesinde vahşice işlenen cinayet sonrası aradan 1 yıl geçmesine rağmen suçlular bulunamadı.

Vahşice öldürülen Kurban Bay’ın Kardeşi Kamal Bay, Kardeşim Kurban Bay’ın kimseyle husumeti yoktu kendi halinde biriydi. Kimseye kötülüğü dokunmamış şimdiye kadar kimseyi kırmamıştı. Bu şekilde kimliği belirsiz kişilerce vahşice öldürülmesi bizleri ve ailesini yıktı. Aradan bir yıl geçmesine rağmen katilleri bulunmadı. Bunun için ailesi olarak gözlerimize uyku girmiyor.  Karakoyunlu ilçesi halkı korku içinde yaşıyorlar. Artık geceleri dışarıya çıkmaktan tarlaya gitmekten vatandaşta korkar hale geldi.

Bu olayın gün ışığına çıkması ve katillerin bulunması için yetkililerden yardım istiyorum. Biran önce abimin katillerini bulsunlar. Abimi öldürmemiş öldürürken adeta oyun oynamışlar etrafına taşlar çizmiş. Çizmelerini çıkararak başucuna bırakmışlar, başının üzerine taş bırakmışlar, cebinde bulunan bir miktar parayı almışlar. Bunlara rağmen bir tek ipucu bulunamıyor.   Devletimizden bir kezdaha katillerin bulunması için yalvarıyorum. Gerek bizler gerekse ailesi çocukları katiller bulundu diye rahat eder. Yüksek adalet yerini bulur. Yüksek adaletin takdirine sığınıyorum.”dedi.

IĞDIR’DA KAN DOLDURAN CİNAYET!

80 YAŞINDAKİ ÇİFTÇİ BAŞI TAŞLA EZİLEREK ÖLDÜRÜLDÜ

Iğdır’ın Karakoyunlu ilçesinde 80 yaşındaki Kurban Bay, inek otlatmaya götürdüğü merada başı taşla ezilerek öldürülmüş olarak bulunmuştu. Karakoyunlu ilçesinde çiftçilik yapan 10 çocuk babası Kurban Bay, dün sabah ineklerini otlamaya götürdü. Akşam olmasına rağmen eve dönmeyen Bay’ı yakınları aramaya başladı. Meradaki arama sırasında Bay’ın başı taşla ezilmiş cesedi bulundu. Kurban Bay’ın cenazesi, otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, olayla ilgili soruşturma başlatılmıştı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.