Kayıp Asker Sefer Taş’ın Ailesi Ziyaret Edildi

99

HDP heyeti Kilis’teki sınır hattında askerler ile DAİŞ çeteleri arasında çıkan çatışma sonucu kaybolan asker Sefer Taş’ın ailesine ziyaret gerçekleştirdi.

Iğdır’da aralarında HDP Iğdır Milletvekilleri M. Emin Adıyaman, Kıznaz Türkeli, HDP Iğdır İl Eş Başkanı Cesim Katar, Iğdır Belediye Eş Başkanları Murat Yikit, Şaziye Önder, Iğdır İl Genel Meclis Eş Başkanı A.Kadir Özsular’ın da bulunduğu heyet kayıp asker ailesini ziyaret etti.

Heyet, Kilis’teki sınır hattında askerler ile DAİŞ çeteleri arasında çıkan çatışma sonucu kaybolan asker Sefer Taş’ın Iğdır’ın Aralık İlçesi’ne bağlı Aşağı Eratan Köyü’nde ikamet eden ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaret esnasında baba Aydın Taş, oğlunu nasıl sapasağlam devlete teslim ettiyse o şekilde istediğini belirtirken anne Senem Taş ise en büyük isteğinin oğlunun bulunması olduğunu dile getirdi. Ziyaret esnasında aile çocuklarının bulunması yönünde heyetten destek isterken, HDP Iğdır Milletvekilleri ise konuyu ellerinden geldiğince gündemde tutacaklarını ve konu hakkında meclise önerge vereceklerini belirttiler.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.