Kars’ta Patlak Lastik, Eroin Kaçakçısını Ele Verdi

ff

Kars Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, önceki gün Digor yolu üzerinde 52 plakalı bir aracın, lastiği patlak bir şekilde bekleme yaptığını tespit etmesi üzerine, aracın sürücüsüne yardım talebinde bulundu.

 

Yardım talebinin ardından araç şoförünün, dikkat çekici şekilde tedirginleştiği ve kendisine sorulan sorulara tutarsız cevaplar vermesi üzerine, polis aracın suç eşyası naklinde kullanılıyor olabileceği şüphesiyle, araç üzerinde detaylı bir şekilde arama yaptı.

Yapılan aramanın sonucunda ise aracın benzin deposu üzeri ve torpido gözü arkasında toplam 78 paket halinde, 40 kilo 153 gram eroin maddesi ele geçirildi. Bunun üzerine araç sürücüsü 1980 doğumlu R.K adlı erkek şahıs gözaltına alınarak sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Kars Kapalı Cezaevine gönderildi.

Öte yandan Kars Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; konu ile ilgili soruşturmaya Kars Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde çok yönlü olarak devam edildiği ve il genelinde uyuşturucu madde kaçakçılığıyla mücadelelere kararlılıkla devam edeceği bildirildi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.