Kars Valisi Günay Özdemir, Göreve Başladı ve Kamu Görevlilerine İlk Talimatını Verdi

ff

Yeni Kars Valisi Günay Özdemir, çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldiği tanışma toplantısında, mesai saatlerine riayet etme, halkla iyi ilişki ve iletişim kurma uyarısında bulundu.

Önceki gün eşi Nurcan Özdemir ile birlikte tarifeli uçakla Kars’a gelen Vali Özdemir, bugün de makamına gelerek il mesaisine başladı.

Vali Özdemir ilk mesaisinde yardımcıları ve daire müdürleri ile tek tek tanıştıktan sonra makamına geçerek gazetecilere açıklama da bulundu.

Tüm Kars halkını ve mesai arkadaşlarına saygı ve sevgilerini ileten Vali Özdemir, çalışma arkadaşlarına mesai mevhumu uyarısında bulundu.

Serhat kenti Kars’ın çok önemli bir kent olduğuna ve şimdiye kadar birçok valinin hizmet ettiğinin belirten Özdemir, “Rabbim bana burada sizlerle beraber halkımıza hizmet etmeyi nasip etti. İnşallah bu sorumluluğu hakkıyla yerine getirebiliriz ” dedi.

ŞİMDİYE KADAR YAPILAN İŞLERİ SIKI BİR ŞEKİLDE TAKİP EDECEĞİZ

Valilik bünyesinde şu ada kadar yapılan işleri sıkı bir şekilde takip edeceklerini de belirten Kars’ın yeni valisi Günay Özdemir, “Bundan sonrada yapılan işlere, daha iyilerini ve daha yenilerini, dünyanın gelişen şartlarına uygun olarak yeni hizmetleri hep beraber ekleyeceğiz. Karssımız, dünyanın birçok ülkesiyle yarışabilecek kültür, ekonomi ve sanat anlamında güzelliklere sahip bir kenttir.

Kars’a eskiden “Doğunu Parisi” deniliyordu.  Kars neden Anadolu’nun veya Karadeniz’in Parisi olmasın? Karadeniz’in Anadolu’nun Parisi olma gibi bir hedefi vardı. Bizim hedefimiz de kesinlikle bu olmalıdır.

Dünyanın bu konudaki gelişmiş ve Kars’a benzeyen mükemmelliği ile yarışabilmek, onlarla beraber onların imkânları neyse bizim imkânlarımızın da o olmasını sağlamak için hedeflerimiz olacak.

Kesinlikle hedefimiz dünyadaki gelişmiş ülkeleri neyse Paris neyse ve hatta Kars ile eşleşebileceğini düşündüğümüz şeyler bizim hedefimiz olacaktır” şeklinde konuştu.

MESAİ SAATLERİ UYARISINDA BULUNDU

Mesai arkadaşlarında da mesai mevhumu uyarınsın da buluna Vali Özdemir, “Onun için bütün arkadaşlarımız, sabah ve akşam mesailerine dikkat etmelidir. Özelikle kendimize, ailemize, çevremize ve bütün halkımıza da zaman ayırmayı da bileceğiz. Onun için yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte kesinlikle yönetim anlamında, aile anlamında ve özellikle halkla ilişkiler anlamında iyi bir iletişim içinde olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.