Karı Koca Aynı Gün Vefat Etti

66

Iğdır’ın Karakoyunlu ilçesi Aşağı Alican köyünde oturan Yunus Karabacak (79) ile eşi Gülten Karabacak(70)aynı gün vefat etti.

Uzun süredir Iğdır Devlet hastanesinde nefes darlığı rahatsızlığından tedavi gören Yunus Karabacak vefat ettikten 10 dakika sonra eşi Gülten Karabacak evinde kalp krizi geçirerek vefat etti.

Aynı gün anne ve babasını kaybeden ve aynı anda ikisinide yan yan defneden Eski Sulama Birliği başkanı Kürşat Karabacak,”Annem ve babam birbirlerini çok severdi. Hep Allah canımız alırsan beraber al bizi ayırma biz birbirimizden ayrı yaşayamayız derdi. İstedikleri, oldu. Babam hastanede vefat ettikten sonra köyden haber geldi annemde vefat etmiş.”dedi.

 5 çocuk sahibi olan Yunus ve Gülten çifti Yukarı Alican Köyünde Kalabalık bir vatandaş gurubunun katılımı ile gözyaşları içinde toprağa verildi.

Bu arada cenazeye gelen Kemal Susan(60) isimli şahıs yolda virajı alamayarak motosikleti ile kaza yaptı. Kendisi yola düşerken motosikleti de su kanalına düştü. Cenaze için gelen ambulans Kemal Susan’ın alarak hastaneye götürdü.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.