Kardeş Oda Protokolü İmzalandı‏

99

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası ile Odamız arasında kardeş oda protokolü düzenlendi. Odamızı temsilen Yönetim Kurulu başkanı Kamil Arslan, Yönetim kurulu başkan yardımcısı Tahir Talay, Yönetim kurulu başkan yardımcısı Efgan Aydın ve Genel sekreter Gökçen Turan’dan oluşan heyeti Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası meclis Başkanı Erol Erhan, Yönetim kurulu başkanı Cemal Talay, Genel sekreter Ahmet Karapür ve meclis kurulu karşıladı. Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası ile Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda Protokolü imzaladıktan sonra Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk’e bir ziyaret gerçekleştirildi.

Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk’e ziyaretimiz anısına hediye takdim eden Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan, öncelikle ilimizin ve odamızın genel bir tanıtımını yaptı.

Bir dönem Iğdır’a gittiğini belirten Kaymakam Soytürk; “Iğdır Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerini ilçemizde görmekten mutluluk duymaktayım. İnşallah bu ziyaretler hayırlara vesile olur. Biz her türlü yatırımlarda iş adamlarımıza kolaylıklar sağlanması için çaba sarf etmekteyiz. Çünkü her yatırım bir istihdamdır” dedi. Kaymakamlık ziyareti sonrası Çınar Ambalaj nak. Tur. İnş. Makinetic. ltd Şti ve Altun Gıda maddeleri ihr.ith.nak.ve Tic ltd.Şti narenciye paketleme tesisleri ile İskenderun Demir çelik fabrikası ile Payas organize sanayi Bölgesi ziyarete edildi.Firma yetkilileri tarafından çalışmalar hakkında bilgi alınarak ziyaret sonlandırıldı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.