Karakoyunlu Belediyesi, Kaymakam Elif Canan Tuncer Ersöz İçin Veda Yemeği‏ Düzenledi

vc

Karakoyunlu İlçe Belediye Başkanı Kurban Kaya, Karakoyunlu İlçesi’nde yaklaşık 2 yıl görev yapan ve 3. derece kadrolu Yeşilli Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Elif Canan Tuncer Ersöz için veda yemeği düzenledi.

Özel bir lokantada düzenlenen veda yemeğine, Aralık Kaymakamı Tolga Kamil Ersöz, Karakoyunlu Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz, Karakoyunlu Belediye Başkanı Kurban Kaya, daire amirleri, kaymakamlık çalışanları, siyasi parti ilçe temsilcileri ile il genel meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Veda yemeğinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kurban Kaya; “sayın Kaymakamımızı hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz. Birlikte görev yaptığımız süre içinde tam bir uyum içinde çalıştık. Hizmet için görev süreleri içerisinde Karakoyunlu İlçesi’ne her türlü desteği sağlayan Sayın Kaymakamımıza her zaman kapımız ve gönlümüz açıktır. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki görevinde başarılar dilerim” dedi.

Karakoyunlu İlçesi’nin güzel şeyleri hak ettiğini dile getiren Kaymakam Elif Canan Tuncer Ersöz ise; “Karakoyunlu İlçesi’ne hizmet etmek için bütün kurumlarla tam bir uyum içinde görev yapmaya çalıştım. Belediye Başkanımızın ev sahipliğinde onuruma verilen veda yemeği vesilesi ile toplandık. Yemeği düzenleyen Belediye Başkanımıza ve davete icabet eden herkese teşekkür ederim. Biz Iğdır’ı da Karakoyunlu’yu da sevdik. Bu bir ayrılık değil. Biz artık bir aileyiz. Artık sizin de Mardin Yeşili’de de bir kapınız var ve her zaman gelebilirsiniz.  Başımız üstünde yeriniz var” diye konuştu. Yemeğin sonunda Belediye Başkanı Kurban Kaya, Karakoyunlu İlçesi’ne yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam Elif Canan Tuncer Ersöz’e teşekkür plaketi verdi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.