Kanalizasyon Çalışmaları Devam Ediyor

8

Çalışma alanlarını denetleyen Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Hikmet Kurun, “Özgür Mahallesi ve Karaağaç Mahallesi’ni kapsayan 4,5 kilometre yol üzerinde çalışmalarımız sonucu 1,5 kilometrelik mesafeyi mesken bağlantılarıyla birlikte bitirmiş durumdayız.

          Iğdır Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü; Özgür, Karaağaç ve 14 Kasım mahallelerinde başlattığı kanalizasyon çalışmasını sürdürüyor.

          Çalışma alanlarını denetleyen Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Hikmet Kurun, ilgililerden bilgi verdi. Ardından bir açıklama yapan Kurun, kanalizasyon çalışmalarına şehrin değişik mevkilerinde devam ettiklerini belirterek; “Özgür Mahallesi ve Karaağaç Mahallesi’ni kapsayan 4,5 kilometre yol üzerinde çalışmalarımız sonucu 1,5 kilometrelik mesafeyi mesken bağlantılarıyla birlikte bitirmiş durumdayız. Şu an Karaağaç ve Özgür mahallelerinin kesiştiği köprü dediğimiz mevkide çalışmalarımız devam ediyor. Öte yandan bir diğer ekibimizde 14 Kasım Mahallesi 737. Sokak’ta çalışmalarına devam ediyor. Burada da yaklaşık 1,5 kilometre yolun kanalizasyonu bitmek üzeredir. Eş başkanlarımız Murat Yikit ve Şaziye Önder’in talimatları doğrultusunda şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.