Kamu Çalışanlarından Köy Çocuklarına 23 Nisan Hediyesi

VALİ YARDIMCISI ARSLAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE VERDİ (İHA/IĞDIR-İHA)

Iğdır’da 23 Nisan ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında kurum amirleri ve memurlar, köy çocuklarına hediyeler dağıttılar.

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ‘Bir Tebessüm Armağan Et’ projesine Iğdır Valiliği’nin organizesiyle ildeki bütün kurumlar destek verdi. Proje kapsamında kentteki kurum amirleri ve personelleri, Küllük Köyü İlkokulu’nu ziyaret ederek aldıkları hediyeleri köylü çocuklarına dağıtarak, meslekleri hakkında bilgiler verdiler. Proje kapsamında sınıfları tek tek dolaşan Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Mustafa Yılmaz, vali yardımcıları Muhlis Arslan ve Bilgehan Karanfil, İl Milli Eğitim Müdür Hakan Cırıt ve kurum amirleri, köylü çocuklarla sohbet ederek bayramlarını kutlayarak hediyelerini verdiler.

Proje hakkında açıklamada bulunan Iğdır Vali Yardımcısı Muhlis Arslan, projenin isminden anlaşıldığı gibi ‘Bir Tebessüm Armağan Et’ kapsamında 23 Nisan Bayramı’nı fırsat bilerek, çocukları bugünlerinde mutlu etmek amacında olduklarını söyledi. Çocuklara mütevazi bir hediye vererek yüzlerinde bir tebessüm oluşturmak adına böylesi bir faaliyet gerçekleştirdiklerini belirten Arslan, “Bu şekilde kamu kurumlarımız olarak da birlik ve beraberliğimizi göstermiş oluruz. Bu şekilde çocuklarımıza hem güzel bir anı, hem de bir hediye vermiş olacağımızı düşünüyorum. Şu anda bizim bulunduğumuz okulla birlikte 16 okulda eş zamanlı aynı aktivite devam ediyor. 7’den fazla kamu kurumumuz çocuklarımızla buluşuyor. Bu vesile ile çocuklarımızın bayramını kutluyorum” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.