Kaliteli Hizmet Veren Rimal Turizm ile Kiralık Araçlara İlgi Her Geçen Gün Artıyor

a3

Kaya Kale Ford Yetkili Bayii Yönetim Kurulu Başkanı Fesih Kaya, Kaya kale Otomotiv olarak 2014 yılında satışını gerçekleştirdiğimiz 17 adet aracı gururla Rimal Turizm’e teslim etmekteyiz. Bu vesile ile Rimal Turizm yetkilisi Muhsin Yıldırım Bey’e hayırlara vesile olmasını diler bol kazanç getirmesini temenni ederiz.”dedi. Araçlar kurban kesilerek Rimal Turizm’in araç filosuna eklendi.

TÜM KİRALIK ARAÇ ÇEŞİTLERİ MEVCUTTUR.

            Rimal Turizm  ‘Rent A Car’ (oto kiralama) yetkilisi Muhsin Yıldırım,  Yoğun ilgi nedeniyle 2013 model araçlara yatırım yapan firma, teknolojinin yüksek konfor sağladığı son model araçlarını müşterilerinin hizmetine sunuyor.  Rimal Turizm  ‘Rent A Car’  ‘den araç kiralamak isteyen herkes, aklında yer alan araç modellerine ulaşabiliyor.  Hızlı ve yerinde hizmet sunan firma, gösterilen yoğun talep karşısında eksiksiz bir şekilde çalışmalarını ilerletiyor.

İKİ FARKLI KİRALAMA

Kiralama pazarı denilince kuşkusuz iki farklı hizmetten söz ediyoruz. Bir tarafta operasyonel yani uzun dönem kiralama hizmeti varken, diğer tarafta ise günlük kiralama hizmeti bulunuyor.Araç kiralarken vatandaşlarımız nelere dikkat etmeli?– En doğrusu kayıtdışı araç kiralanmaması. Çünkü Çok sayıda mağduriyet ortaya çıkıyor. Ayrıca, bizim arkadaşlarımız sürekli model araçlarla hizmet vermeye çalışıyor.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.