KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN

              Vatanımızın korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik içinde verilen mücadelede kahraman 13 silah arkadaşımızı 08 Eylül 2015 tarihinde Dilucu Kara Hudut Sınır Kapısına göreve giderken hain eylem sonucu kaybetmiş bulunuyoruz. “Aziz şehitlerimiz! Kutsal vatan topraklarının bölünmez bütünlüğü uğruna ölümü göze alarak yaptığınız kutsal görev sonucunda, şahadet mertebesine ulaştınız. Bu Büyük millet, Şehit olmayı her zaman bir onur ve gurur kaynağı olarak görmüştür.”

Bugün aziz şehitlerimize karşı en büyük görevimiz yüreklerimizi kenetlemek, birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştirmektir. Gönlümüzde yaşayacak aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanlıklarla dolu hatıralarına karşı göstereceğimiz en büyük saygı hakkın, hukukun, adaletin, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin yanında yer almaktır.

Vatan ve Bayrak uğruna toprağa düşen aziz şehitlerimiz! Sizleri bizden ayıran ecel, kalplerimizi asla ayıramayacaktır. Kutsal emanetiniz olan Türk Vatanı ilelebet hür kalacaktır.

“Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailesi ve Türk milletine başsağlığı dileriz.”

“Kahraman Şehitlerimizin Ruhu şad, mekânı cennet olsun.”

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Dr. Oğuzhan YONCA

İl Emniyet Müdürü

  1.Sınıf Emniyet Müdürü

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.