Jandarma Genel Komutanı Org. Arif Çetin Iğdır’da

Iğdır’daki birlikleri ziyaret ve denetlemek amacıyla Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Iğdır’a geldi.
Orgenral Çetin, ilk olarak Iğdır Valiliğini ziyaret etti.
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin; Vali Enver Ünlü, Vali Yardımcısı Abdullah Seçkin Koçak, Vali Yardımcısı Bilgehan Karanfil, İl Emniyet Müdürü Melih Ekici ve İl Jandarma Komutan V. Ömer Ersever tarafından Valilik binası önünde karşılandı.
Orgeneral Arif Çetin, Valilik şeref defterini imzaladıktan sonra beraberindeki heyet ile birlikte Vali Enver Ünlü’nün makamına geçerek bir süre buradakilerle fikir alışverişinde bulundu.
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Iğdır Valiliğini ziyaret ettikten sonra Vali Enver Ünlü ile birlikte Atatürk Caddesi ve Kuyumcular Çarşısı üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.
Çetin, ziyaretlerinde esnaflarla selamlaşarak hayırlı işler temennisinde bulundu.
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Vali Enver Ünlü, İl Jandarma Komutanlığında görevli askerlerle birlikte iftar yaptı.
İl Jandarma Komutanlığında görevli Mehmetçiklerle sohbet eden Orgeneral Arif Çetin ve Vali Enver Ünlü, okunan ezanla birlikte orucunu açtı.
Program, iftarın ardından yapılan dua ile sona erdi.
Orgeneral Arif Çetin, Vali Enver Ünlü ve beraberindeki heyet ile birlikte programın ardından İl Jandarma Komutan V. J. Albay Ömer Ersever’in makamına geçerek bir süre durum değerlendirmesinde bulundu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.