ITSO Üyeleri Kargo Gönderirken İndirimden Faydalanacak

IMG_4805

IMG_4802

Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) ile MNG Kargo arasında, oda üyelerinin kargo gönderimlerinde indirimden faydalanacaklarını sağlayacak bir protokol imzalandı.

ITSO’da gerçekleşen imza törenine Oda Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan ve MNG Kargo Erzurum Bölge Müdürü Mehmet Arslan katıldı.

Protokol imza töreninde konuşan Iğdır TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan; “imzaladığımız bu protokolle üyelerimize bir nebze de olsa katkı sağlayacağız. Anlaşmayla üyelerimiz kargo gönderilerinde %40 oranında bir indirimden yararlanacak. Üyelerimiz, MNG Kargo Iğdır Şubesi’ne odamıza kayıtlı olduklarına dair faaliyet belgesini göstermeleri halinde indirimden faydalanabileceklerdir” ifadelerini kullandı.

MNG Erzurum Bölge Müdürü Mehmet Arslan ise; “Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin sisteme tanımlanan özel müşteri numarası ile gönderilerini yüzde 40 indirimli yapabileceklerini belirtirken üye odaklı çalışmayı vizyon edinen Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine sağladıkları destekten dolayı teşekkür ederiz” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.