İşbankası’ndan Çiftçilere Özel Toplantı

İşbankası tarafından Iğdırlı çiftçileri desteklemek için, sunulan kredi imkânları hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
İşbankası Bölge Müdürü Gökhan Kahraman ve TARSİM Bölge Müdürü Meriç Özdemir’in yapmış oldukları sunumlarda, çiftçilerin kullanabilecekleri kredi miktarları, faiz oranları, sigortalamanın faydaları ve daha birçok konuda detaylı bilgiler verildi.
Toplantıda; Traktör alımı, küçükbaş-büyükbaş hayvancılık, arıcılık, tavukçuluk, sebze-meyve yetiştiriciliği vb. konularda sunulan kredilerden kimlerin ve hangi şekillerde yararlanabileceği konularında bilgiler verildi. Ayrıca çiftçinin TARSİM ile sigorta yapmasının da ne kadar önemli olduğuna özellikle vurgu yapıldı.
İşbankası’nın sunmuş olduğu krediler içerisinde, tarım alanında geniş imkânlara yer verilirken, ayrıca hayvan alımlarına yönelik kredilerin yanı sıra, hali hazırdaki işletmelere yapılacak olan yatırım kredileri de yer alıyor.
Toplantıya; İşbankası Bölge Müdürü Gökhan Kahraman, TARSİM Bölge Müdürü Meriç Özdemir, İşbankası Müdürü İbrahim Silgan, İşbankası personelleri ve Iğdırlı çiftçiler katıldı.
Yapılan sunumların ardından İşbankası tarafından toplantıya katılan çiftçilere yemek ikramında bulunuldu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.