İşadamı Azeroğlu’ndan ASİMDER’e Ziyaret…

bb

Iğdırlı iş adamı Rahim Azeroğlu, Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği’ni (ASİMDER) ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İşadamı Azeroğlu, dernek çalışmalarını taktir ve takip etiklerini belirterek, sözde Ermeni soykırımı ile Türkiyeyi karalama çalışmaları olduğunu ve bu konuda derneğin yaptığı çalışmalara destek olacaklarını söyledi.

Azeroğlu, “Ermeni çetelerinin katliama uğrattığı bu bölgenin insanı olduğunu ve çocukluğunun hep dedesi ve nenesi tarafından anlatılan Ermeni çetelerinin yaptıkları zulümleri dinleyerek geçtiğini, Kendi akrabalarının da yaşadığı Taşburun Beldesinde ki ailelerin çoğunun şu anki Ermenistan olarak bilinen ülkeden zorla göçe tabi tutulduklarını ve 1930’lu yıllarda gelip Türkiye’ye sığındıklarını hepsinin kimliklerinde doğum yerleri Revan olduğunu” belirtti.

ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey de, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, işadamı Azeroğlu’na ve beraberindekilere teşekkür ederek, “Şehrimiz ve Türkiye genelindeki tüm işadamlarımızın Türkiye’nin başına illet olmuş Ermeni lobisine karşı maddi ve manevi mücadele etmeli veya eden teşkilatlara destek olmalılar. Bu kara leke sadece ASİMDER’li olanların anlına çalınmak istenmiyor. Tüm Türkiye Cumhuriyeti pasaportunu üzerinde taşıyan herkesi kapsıyor. Onun için bu Ermeni lobisiyle topyekun bir mücadele yapmak gerekmektedir. Ermeni lobisi din adamları ve kiliseleri bu yalana alet ederek 30 Kasım’da Türkiyeyi ziyaret edecek olan Papa Francis’in sözde Ermeni soykırımını tanıması insanları yanıltmak ve aldatmaktan başka bir şey değildir” dedi.

Ziyaretin ardından ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, işadamı Azeroğlu’na Türkiye-Azerbaycan ve derneğin masa bayrakları ile Ermeni meselelerini içeren tarihi kitaplar hediye etti.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.