İş Yerinde Egzersiz Eğitimi

 

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hamdi Görkem GENÇTÜRK, Bilindiği üzere kamu çalışanları ağırlıklı olarak masa başı diye tabir edilen çalışma sistemi ile işlerini yürütmektedirler.

Uzun yıllar bu şekilde çalışılması nedeniyle insan bedeninde olumsuz durumlar oluşmaktadır. 

Yaşam kalitemizin düşmemesi için neler yapılması gerektiğine dair bilgiler edinilmesinin, hem bireysel hem de kamu hizmetlerinin daha verimli yürütülmesi açısından fayda sağlayacağı düşüncesi ve amacıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün katkılarıyla “Sağlık İçin İş Yeri Egzersizleri” konulu eğitim İl Müdürlüğümüz konferans salonunda düzenlenmiştir.”dedi.

 Kurum Müdürleri Kasım AYDOĞDU ve Hakan ARAS’ ında katılım sağladığı eğitim, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sportif eğitim uzmanları Mehtap Biçici ve Fethiye Samancı tarafından verildi.

 İşyerlerinde gerek ayakta gerekse de oturarak yapılabilecek 12 adet basit hareketin uzun vadeli kazanımlarını vurgulayan uzmanlar kıymetli bilgilerini ve tecrübelerini hem teorik he de uygulamalı olarak paylaştılar.

 İl Müdürlüğümüz personellerinin bireysel gelişimine katkı sağlayan eğitim plaket takdimi ve teşekkür konuşmalarının ardından son buldu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.