İş Bankası’ndan Çocuklara Kitap

ccbb02be1d3607f85e850500e0702edc_L

            Türkiye İş Bankası’nın, “Karneni Göster, Kitabını Al” Kampanyası kapsamında Iğdır’da çocuklara kitap hediye edilmeye başlandı.

            Bankanın, çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak ve yaz tatillerini verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla, 2007-2008 eğitim ve öğretim döneminden bu yana sürdürdüğü “Karneni Göster, Kitabını Al” Kampanyası bu yıl da devam ediyor.

           Kampanya kapsamında karneleriyle gelecek ilk ve orta öğretim öğrencilerine İş Bankası şubelerinden 1 milyonu aşkın kitap hediye edilecek.

            Bankanın Iğdır şubesinde kurulan stantlarda öğrenciler, karnelerini göstererek kitaplarını alıyor. İş Bankası Iğdır Şubesi Müdürü İbrahim Silgan konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “bankamız, ülkemizde daha çok okuyan çocuğun nitelikli kitapla buluşması, okuyan ve sorgulayan gençlerin sayısının artması, amacıyla 2007-2008 öğretim yılından bu yana sürdürdüğü “Karneni Göster, Kitabını Al” adıyla ülkemizdeki bugüne kadarki en büyük kitap kampanyalarından birini gerçekleştirdi. Bu sene de kampanya kapsamında Türkiye ve KKTC’deki herhangi bir İş Bankası şubesine karnesini getiren öğrencilerimize 1 milyon adet birbirinden seçkin kitap armağan edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.