İranlı Turistlerden Iğdır Türk Hava Yolları Personeline Teşekkür

Iğdır Şehit Bülent Aydın Hava Limanı İranlı turistlerin de tercih merkezi… İran’dan ülkemize giriş yapan turistler Türk Hava yollarını tercih ediyorlar. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında Türk Hava Yolları birinci tercihleri…
Türk Hava yolları ile seyahat eden İranlı turistler her seferinde memnuniyetlerini ifade ediyorlar. Iğdır’da Türk Hava Yolları personeliyle fotoğraf çektiren İranlılar, Gazetemize yaptıkları açıklamada: “ Türk Hava Yolları eğitimli ve tecrübeli personeliyle bizleri güler yüzle karşılıyorlar. İlgili ve misafirperver davranıyorlar. İşlerinde profesyoneller. Yolumuz Iğdır Havalimanında düştüğünde sevinçle geliyoruz” şeklinde konuştular.
İlgi ve nezaketlerinden ötürü Iğdır Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet uçak personeline çok teşekkür ettiklerini belirten İranlı Hüseyin Geribi, Türk hava Yollarının çıkardığı İngilizce-Türkçe tanıtım dergilerini çok beğendiklerini ifade etti. Bilindiği gibi İran’da ilkokuldan itibaren okullarda İngilizce dersleri verilmektedir.
Geribi, “Her geldiğimizde tercihimiz yine Türk Hava Yolları olacak. Nerde olursak olalım Türk Hava Yollarıyla seyahat etmek güzel. Çok memnunuz. Yoğun çalışma tempoları arasında personelin sorunlarımızla ilgilenerek yol göstermeleri takdire şayandır” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.