İran Uyruklu Şahsın Cesedi Iğdır’da Boş Arazide Bulundu

c3

Iğdır 14 Kasım Mahallesi’nde bulunan küçük sanayi sitesinde bir iş yerinin arkasındaki boş bir arazide yerde yatan bir ceset gören vatandaşlar polise haber verdi. Olay yeri inceleme ekipleri, şahsın ölüm sebebi ve kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlattı. Olay yerine gelen İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal da, çalışmaları yerinde incelerken, ekipler cesedin bulunduğu alanda delil aradı.

Savcının yaptığı tahkikatın ardından ceset Erzurum Adli Tıp Kurumu’na gönderilmek üzere Iğdır Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

28.06.2015 günü Iğdır polis merkezine gelen İran vatandaşı 38 yaşındaki Avaz Tahsıldarkoolankouh isimli bir kişi eniştesi olan İran uyruklu 1963 doğumlu Kamel Moradıasl isimli kişinin kayıp olduğunu bildirdi. Bu günden beri Iğdır polisi her yerde Kamel Moradıasl isimli İran vatandaşını aramaya başladı.

İki gün önce günü saat 18:00 sıralarında Iğdır küçük sanayi sitesinde bulunan esnaf polise yaptığı ihbarda bir ceset olduğunu bildirdi. Bunun üzerine olay yeri inceleme ekipleri cesedin bulunduğu alanı güvenlik şeridiyle kapatarak inceleme başlattı. Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal da olay yerinde incelemelere katıldı. Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından tamamen çürüyen ceset Iğdır Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Ölüm sebebinin anlaşılması için Erzurum Adli Tıp Kurumu’na gönderilecek olan ceset daha sonra İranlı aileye teslim edilecek. Polis olay yerindeki iş yerlerinin kameralarını incelemeye aldı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.