İlköğretim Öğrencilerinden İl Müdürüne Ziyaret

            İlimize bağlı Melekli Şehit Er Aytekin Arslan İlköğretim Okulu 4 A sınıfı öğrencilerinin ve Sınıf Öğretmenleri Özkan OĞAN’ın öncülüğünde hayata geçirdikleri “Yaşam Atölyesi Tarım İzcileri” projeleri kapsamında, çocuklara tarım ve hayvancılık sevgisini aşılayarak teşvik etmek amacı ile İl Müdürü Özkan YOLCU’yu ziyaret ettiler.

            Tarım ve Hayvancılık şehri olan İlimizde tarımın geleceği için çok önem arz eden genç nesillerin, çocukların toprakla, tarımla, hayvancılıkla tanışması bu sektörlere yabancı kalmayarak tanıması için düzenlenen ziyarette çocuklarla sohbet eden İl Müdürü  Özkan YOLCU; “Gelecek gençlerimizindir, çocuklarımızındır. Bizim yaptığımız işleri gelecekte sizler yapacaksınız. 
          Bu koltuklara sizler oturarak İlimiz ve Ülkemiz tarımına sizler yön vereceksiniz.

            Bunları yapmanın yolu da derslere iyi çalışmaktan geçer. Doğayı ve hayvanları sevmek tarımın en vazgeçilmezidir.

Bu projeyi hayata geçiren ve pırıl pırıl olan bu çocuklarımıza tarım, ziraat ve doğa sevgisi aşılayan hocamız Özkan OĞAN’a da ayrıca teşekkür eder başarılı çalışmalar dilerim” dedi.
           Ziyaret sonrası çocuklara İl Müdürlüğümüz serası gezdirildi. İl Müdürlüğümüz serasında hasadı devam eden kıvırcık marulların hasadı çocuklara da yaptırılarak kendilerine hediye edildi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.