İlahiyat Hazırlık Sınıfı Öğrencilerine Yönelik Özel Program Düzenlendi

6

Iğdır Üniversitesi Karaağaç kampüsünde İlahiyat Fakültesini kazanan hazırlık sınıfı öğrencilerine yönelik özel bir program düzenlendi.

İlahiyat Fakültesi ve İl Müftülüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen özel programa; İl Müftüsü Cüneyt KULAZ, Iğdır Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şadi Eren, İlahiyat Fakültesi hocaları, Din görevlileri ve hazırlık sınıfı öğrencileri katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan özel program, İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Cemal IŞIK’ın yapmış olduğu açılış konuşması ile devam etti.

Iğdır Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şadi Eren ve İl Müftüsü Cüneyt KULAZ düzenlenen özel programda öğrencilere yönelik tavsiyelerde bulundular.

Dekan Şadi EREN, düz lise mezunu iken farklı bölümler kazanma imkânı olduğu halde tek tercihle İlahiyat Fakültesini tercih ettiğini ve tekrar aynı durum olsa yine tercihinin İlahiyat Fakültesi olacağını belirtti. Öğrencilerin derslerini iyi takip edip devamlı tekrar etmelerini ve kendilerini yetiştirmelerini söyledi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.