İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan Yolcu Basın Mensupları İle İl Müdürlüğünde Bir Araya Geldi

            Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan Yolcu, basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek ilimizdeki önemli tarımsal gelişmeler hakkında, yapılan ve yapılacak olan yeni projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

            Iğdır’da görev yapan haber ajansları ve yerel basın mensuplarıyla gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına; İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan Yolcu, İl Müdür Yardımcısı Esin Parin, Aziz Durak ile şube müdürleri katıldı.
            Toplantıda, İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan Yolcu şunları söyledi:

            “Verimli toprakları ve sulama imkânları ile Iğdır çok güzel ve şanslı bir şehrimiz.

            Bu kapsamda ilçe ziyaretleri yapıyoruz gerek tarım gerekse hayvancılık yönünden ilçe köy demeden ziyaretlerimiz kapsamında görevli ve alanında uzman ekiplerimiz gerekli bilgilendirmeleri yaparak çiftçi ve vatandaşlarımızı bilgilendiriyorlar.

            Çiftçilerimizin yüzü gülerse bizim de yüzümüz güler. Tarımsal alanda önemli bir yere sahibiz ve bunun artarak devam etmesini istiyoruz.

            Dünya’nın geleceği tarım ve turizm sektöründe. Bu da hem ülkemizi hem de Iğdır’ı daha önemli hale getiriyor.”
            İl Müdürü Özkan Yolcu, 2019 yılında yapılan çalışmaları başlıklar halinde slayt eşliğinde sundu; Toplantıda verilen bilgiler ile ilimizde tarım ve hayvancılık alanındaki izlenimlerimiz doğrultusunda diyebiliriz ki; İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün son yıllarda gözle görülür bir şekilde çalışmalarında artış kaydedilmektedir.

            Bunda yöresini bilen çiftçisini düşünen bir idarecinin, büyük bir özveriyle çalışıyor olması bizleri sevindirmektedir. Bu sebeple başarılı İl Müdürü Özkan Yolcu’yu kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.